wtorek, 16 lipca 2013

Mysz modelka


Pani mówi, że ze mnie prawdziwa modelka. I że potrafię się do każdego zdjęcia ustawić jakoś inaczej, zrobić minkę czy pokazać, jaka to jestem ładna. Zastanawiała się ostatnio, skąd się to u mnie wzięło. A ja wiem skąd! Od kiedy przyjechałam do domu Pana i Pani, to ciągle robią mi jakieś zdjęcia. A najbardziej Pani. Już pierwszego dnia zrobiła mi sesję zdjęciową, jak zapoznaję się z Aleksem. Mówiła, że to dla mojej poprzedniej Pani i dla poprzedniej Pani Aleksa. A ja myślę, że Pani po prostu lubi robić zdjęcia, a że my koty, jak wszystkie zresztą koty, jesteśmy najładniejszymi zwierzętami, robi te zdjęcia właśnie nam. Wiadomo, że wszystkie koty są najładniejsze na świecie, ale nie wszystkie potrafią się ustawić do zdjęcia - nawet nie wszystkie koty da się sfotografować. Bo jak kot nie wie, co to jest aparat, to nie wie też, że trzeba się do niego ładnie ustawić. Niektóre koty, jak czegoś nie znają, to bardzo się boją, dlatego uciekają i takim kotom zdjęcia się zrobić nie da. Chyba że z ukrycia, ale wtedy kot nie może się odpowiednio ustawić i to już nie jest to. Myślę, że gdyby koty mogły być modelami, takimi jak ludzie, którzy są na różnych zdjęciach, to na pewno z Aleksem byśmy takimi kocimi modelami byli. Tak mówi pani. I to nieprawda, że koty nie rozumieją, o co chodzi ze zdjęciami, bo gdyby nie rozumiały, to by się tak ładnie nie ustawiały. Tak przynajmniej myślę ja - najładniejsza na świecie, bo mimo że Myszka, to tak na prawdę kot (a wszystkie koty bez wyjątku są najładniejsze). Macham łapką i do zobaczenia.

16 komentarzy:

 1. To prawda.Koty to same piękności. Nie ma brzydali jak to bywa czasem u psów- i te wybory najbrzydszego.Masakra!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że psy - nawet te najbrzydsze - są zawsze na swój sposób ładne. Nasza pani zawsze nam powtarza, że nie liczy się wygląd ale charakter.

   Usuń
 2. Dużo zależy nie tylko od genów,ale także od wychowania.Weźmy na przykład wypadki pokąsania.Nawet niebezpieczną rasę można dobrze ułożyć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że wychowanie jest tutaj najważniejsze, bo jak zwierzątko ma wszystko co mu potrzeba to rozwija się normalnie i nie jest agresywne

   Usuń
 3. To zwierzątko na zdjęciu jest takie milutkie. Do zakochania.Oj złapię cię za tą miękką łapkę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj, to ja jestem :)

   Usuń
 4. A ta kosmata łapka, to co robi z aparatem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ustawia, żeby zdjęcie wyszło jak najlepsze :)

   Usuń
 5. A co z dopasowanymi ubrankami? chyba byłyby bardzo irytujące.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ubranka są okropne!!!! Miałam zaraz po operacji piżamkę i to mi już wystarczy!!!

   Usuń
 6. trzeba jeszcze poćwiczyć pozowanie,i kto wie?

  OdpowiedzUsuń
 7. Trzeba ćwiczyć,bo to wcale nie jest prosta sprawa takie pozowanie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tak! Chyba po to właśnie pani robi nam tyle zdjęć :)

   Usuń
 8. Jak pomyślę o kocich wystawach ,to aż mnie trzęsie.Kot ma biegać i to ma przynosić mu przyjemność a nie jakieś tam paradowanie i przynoszenie trofeów właścicielom.

  OdpowiedzUsuń